wyszukiwarka-chomikuj.com

Wyszukaj dowolny plik z chomikuj.pl:

 

Darmowa wyszukiwarka chomikuj

Witaj na stronie z darmową wyszukiwarką plików z serwisu chomikuj.pl! Dzięki niej możesz za darmo, bez logowania i ograniczeń wyszukiwać dowolne pliki (filmy, muzykę, zdjęcia, publikacje) z chomikuj.pl.

Wystarczy że w polu do wyszukiwania widocznym na górze wpiszesz szukaną frazę i klikniesz przycisk lupy, znajdujący się po prawej stronie (lub po wpisaniu szukanego hasła naciśniesz po prostu "Enter").

Błyskawicznie pojawią się wyniki wyszukiwania wyłącznie z chomikuj.pl. Skrypt powyższej wyszukiwarki jest oparty o technologię Google co zapewnia najwyższą trafność rezultatów. Jeśli chodzi o pobieranie plików z chomikuj.pl jest ono dostępne zarówno dla zarejestrowanych, jak i niezarejestrowanych użytkowników serwisu, szczegółowe dane możesz zobaczyć na podstronie jak pobierać pliki.Chomik z chomikuj.pl pobierający pliki

Wyszukiwarka plików i wiele więcej

Na tej stronie znajdziesz nie tylko wyszukiwarkę chomikuj, lecz także sporo przydatnych informacji dotyczących korzystania z tego serwisu. Szybko dowiesz się jak można zyskać darmowy transfer i wiele więcej. Zapraszamy również na profile społecznościowe oraz na bloga prowadzonego na tej stronie. Opisywane na nim zostały między innymi takie tematy jak legalność korzystania z chomikuj.pl, porady na temat edycji profilu oraz przydatne narzędzia, takie jak aplikacja mobilna czy program Chomik Box.

Dlaczego warto szukać różnych rzeczy na chomikuj.pl? Odpowiedź jest prosta - ponieważ jest tam przechowywane około miliarda plików, jest to największy tego typu serwis w Polsce, który jest odwiedzany miesięcznie przez miliony internautów.

O serwisie chomikuj.pl

Jak sam siebie określa serwis, Chomikuj to internetowa przestrzeń dyskowa, na której możesz za darmo przechowywać swoje pliki (oczywiście w dowolnie utworzonych przez siebie folderach, bez ograniczeń ilościowych). Możliwe jest także udostępnianie ich do pobrania innym użytkownikom oraz pobieranie od innych, oraz pobieranie z jednoczesnym udostępnianiem (nazywane ”chomikowaniem”).

Atutem serwisu jest dość prosta obsługa,Ikonka pobierania - zielona strzałka w dół umożliwiająca swobodne przeglądanie profili użytkowników i plików (swoje foldery można oczywiście zabezpieczyć hasłem, aby nie były dostępne dla innych użytkowników - wówczas stają się folderami prywatnymi), pobieranie (za wykupiony bądź uzyskany transfer) oraz komentowanie i ocenianie plików wrzuconych przez innych.

Sukces chomikuj tworzony był przez lata, strona ciągle się rozwija. Nie da się jednak ukryć, iż na stronie często pojawiają się pliki wrzucone przez użytkowników bez zgody autorów (coraz częściej słychać o skargach twórców), jednak obsługa serwisu reaguje na zgłoszenia, a także współpracuje z firmami w celu promocji legalnej kultury - przykładowo z wydawnictwami, które za pośrednictwem chomikuj umożliwiają kupno swoich materiałów (proces podobny do kupna "transferu").

e-max.it: your social media marketing partner