wyszukiwarka-chomikuj.com

Wyszukaj dowolny plik z chomikuj.pl:

 

Aplikacja mobilna Chomikuj

Dzisiaj zostaną opisane dwie przydatne rzeczy dla użytkowników chomikuj.pl, a mianowicie aplikacja mobilna oraz program ChomikBox. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja wydana przez serwis Chomikuj ma na celu ułatwienie korzystania z serwisu poprzez smartfon czy tablet. Jest darmowa, dostępna dla Androida, iOS oraz Windows. Umożliwia ona między innymi wyszukiwanie (dla niezalogowanych pozostaje opcja wyszukania pliku na wyszukiwarka-chomikuj.com), przeglądanie i pobieranie plików.

Jest również panel zarządzania swoim kontem oraz dostęp do wgranych przez siebie materiałów. Warta uwagi jest także możliwa synchronizacja zdjęć i video z telefonu do prywatnego folderu. W przyszłości można się spodziewać nowych funkcji, gdyż aplikacja ma być rozwijana. Linki do jej pobrania można znaleźć na stronie chomikuj.pl.

Program ChomikBox

Z kolei ChomikBox to darmowy program który ułatwia pobieranie i wgrywanie plików (oraz odtwarzanie muzyki). Dostępny jest na systemy Windows (od systemu Windows XP) Dzięki niemu można ładować pliki bezpośrednio z komputera przeciągając na obrazek chomika na pulpicie. Jednak to nie wszystko - ChomikBox podaje dokładny wskaźnik postępu pobierania, umożliwia wznowienie wgrywania w przypadku zerwania połączenia z Internetem. Przydatna jest także funkcja przesyłania wielu plików jednocześnie, oraz całych folderów.

Jeśli chodzi o pobieranie to można pobierać całe foldery (wystarczy przeciągnąć jego link przeciągając jego link na obrazek chomika na pulpicie). Przerwanie połączenia internetowego również nie jest problemem - możliwe wznowienie pobierania.

Dla niektórych najważniejsza funkcją będzie jednak odtwarzanie muzyki, które jest możliwe bezpośrednio z serwisu, bez konieczności ich pobierania, a jednocześnie bez utraty transferu. Możesz również tworzyć playlisty, oraz słuchać utwory z dysku. Link do pobrania: http://chomikuj.pl/chomikbox

e-max.it: your social media marketing partner