wyszukiwarka-chomikuj.com

Wyszukaj dowolny plik z chomikuj.pl:

 

Edycja profilu na chomikuj

Dzisiejszy wpis ma formę mini poradnika, który podpowie jak można edytować i ulepszyć swój profil w serwisie chomikuj.pl. Są to operacje przydatne zwłaszcza użytkownikom którzy decydują się na przechowywanie i/lub udostępnianie plików poprzez swojego chomika. W opcjach podstawowych konta mamy pięć zakładek - widocznych na poniższym zdjęciu. Możemy tam zamieścić różne informacje na temat naszego profilu, zmienić ustawienia przeglądania i udostępniania, listę blokowanych użytkowników czy hasło.

Ustawienia konta w serwisie chomikuj

screen z chomikuj.pl

Organizacja folderów

Ważniejsze jednak jest dobre zorganizowanie swoich folderów. Domyślnie przy założeniu konta są tworzone trzy foldery, możemy oczywiście je dowolnie edytować - zmienić nazwę, założyć hasło na dany folder, czy też stworzyć nowy itd. Służą do tego małe kwadratowe ikony, widoczne pod ścieżką folderów po lewej stronie. Foldery w serwisie chomikuj

screen z chomikuj.pl

Ważne, aby pliki które mają być przeznaczone tylko dla nas nie trafiły do ogólnodostępnego folderu i odwrotnie. Warto również zmienić swojego avatara - czyli małe zdjęcie które będzie wyświetlane przy nazwie naszego użytkownika. Zawsze to element który nas wyróżnia.

Wybór własnego avatara na chomikujscreen z chomikuj.pl

e-max.it: your social media marketing partner