wyszukiwarka-chomikuj.com

Wyszukaj dowolny plik z chomikuj.pl:

 

Jak pobierać pliki z chomikuj.pl?

Jest kilka możliwości pobierania plików (a raczej zdobycia transferu niezbędnego do pobrania). Dla zarejestrowanych użytkowników, którzy wgrywają własne pliki istnieje możliwość darmowego pobierania na chomikuj - wejdź na podany link, aby dowiedzieć się więcej.
Zarówno zarejestrowani jak i niezarejestrowani użytkownicy chomikuj.pl mają możliwość ściągania dowolnych plików - należy jednak wykupić transfer (lub zapłacić opłatę za ściągnięcie pliku w przypadku niezarejestrowanych). Wykupienie transferu (lub wniesienie opłaty) jest szybkie i bezproblemowe, można to zrobić nawet za pomocą SMS-a. Po wyszukaniu pliku, używając na przykład wyszukiwarki chomikuj klikamy ikonkę pobierania przy wybranym pliku na chomikuj.pl.

Możliwości pobrania dla niezalogowanych

Pobranie pliku o rozmiarze powyżej 1 MB wymaga Opłata za pobranie na chomikuj.pl dla niezarejestrowanychwysłania SMS na nr 74038 o treści POBIERZ - kosztuje on 4,92 z VAT (umożliwia pobranie pliku o rozmiarze do 2 GB, koszt SMS-a dla większych plików to 7 zł(8,61 z VAT). Alternatywą jest Abonament SMS - umożliwia pobranie 3 GB co tydzień (koszt: 2,46 zł z VAT) lub 10 GB co tydzień (4,92 zł z VAT).

Kiedy znajdziemy już plik który chcemy pobrać (korzystając np. z wyszukiwarki chomikuj), trzeba kliknąć ikonkę pobierania lub nazwę pliku, wówczas pojawi się okienko z informacją o konieczności wysłania SMS-a z polem do wpisania kodu, który otrzymamy SMSem zwrotnym. Po wpisaniu kodu i kliknięciu przycisku "OK" pojawi się okienko z zapisem pliku. Przykładowy komunikat przy próbie pobrania pliku o wielkości 10 MB widoczny jest po prawej stronie.

screen z chomikuj.pl

Pobieranie przez zarejestrowanych użytkowników

Możliwości dla zalogowanych użytkowników jest znacznie więcej, mogą oni dokupić konkretną ilość transferu (1 GB, 2 GB , 5 GB, 9 Gb, 100 GB) za pomocą SMS lub płatności online. Do wyboru jest zarówno jednorazowe doładowanie, abonament lub abonament automatyczny. Ponadto każdy użytkownik chomikuj ma 50 MB tygodniowego transferu do wykorzystania za darmo. Poniżej znajdziesz screen z konta zalogowanego użytkownika chomikuj.pl, gdzie można dokupić transfer oraz cennik.

Kupno transferu w serwisie chomikuj.pl

(screen z chomikuj.pl)

Dostępne abonamenty w serwisie chomikuj.pl

(screen z chomikuj.pl)

Cennik jednorazowych doładowań

Poniżej znajdziesz tabelkę w której są podane ceny dla jednorazowych doładowań.

ilość GB\płatnośćSMS [zł]Przelew online[zł]Karta[zł]
2 GB 4,92 3,55 -
5 GB 8,61 7,00 -
9 GB - 10,55 12,42
20 GB - 23,44 26,64
50 GB - 58,61 62,15
100 GB - 117,22 125,57
e-max.it: your social media marketing partner